Kasy fiskalne Bełchatów

Strona główna » Kasy fiskalne Bełchatów

12.07.22 | Biznes

Kasy fiskalne online Bełchatów dla gastronomii obwoźnej – jaki model wybrać?

Od 31 grudnia 2020 roku każdy podatnik świadczący usługi związane z wyżywieniem posiada  obowiązek posiadania kasy fiskalnej ONLINE. Zobowiązani są oni ewidencjonować obrót wyłącznie przy pomocy kas rejestrujących online. Najczęściej wybieraną kasą fiskalną w gastronomii obwoźnej jest Posnet Ergo online. Posiada ona klawiaturę odporną na zachlapania co czyni z niej doskonałe rozwiązanie dla dostawców zmagających się często z ciężkimi warunkami pogodowymi. Mechanizm wymiany papieru „Wrzuć i drukuj” pozwala na szybką pracę i obsługę klientów bez zbędnych opóźnień. Dzięki trzem możliwością połączenia z Internetem – GSM, USB lub po WiFi z pewnością znajdziesz rozwiązanie dla panujących u Ciebie warunków pracy. Ciekawą możliwością jest umieszczenie własnych grafik na paragonie co pomoże w reklamie Twojej firmy.

Ulga na zakup kasy fiskalnej online dla fryzjerów i nie tylko

Obowiązek posiadania kasy online jest wprowadzany stopniowo i systematycznie, począwszy od 1 stycznia 2020 roku. Aktualnie ulga na zakup kasy fiskalnej online, czyli zwrot kosztów na zakup kasy fiskalnej online wynosi 90% jej ceny netto, nie więcej jednak niż 700 zł. A w przypadku gdy podatnik kupuje więcej niż jedną kasę fiskalną online, może skorzystać z ulgi na każdą z nich, pod warunkiem jednak, że zacznie używać każdej z tych kas, w każdym punkcie sprzedaży nie później niż w terminie 6 miesięcy od dnia rozpoczęcia ewidencji sprzedaży.

Gdzie kupić kasę fiskalną Bełchatów?

Multicom posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży fiskalnej. Przez cały okres wykorzystywania zakupionej u nas kasy fiskalnej służymy państwu pomocą z zakresu praw i obowiązków użytkownika urządzenia. W cenie zakupu urządzenia załatwimy wszystkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym, zaprogramujemy ją pod Twoje potrzeby oraz przeszkolimy Ciebie z obsługi urządzenia. Twoje urządzenie dostarczymy pod Twoje drzwi na terenie całej Polski.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.