Kasy fiskalne Białystok

Strona główna » Kasy fiskalne Białystok

21.01.23 | Biznes

Kasy fiskalne online Białystok dla gastronomii

Prowadząc fast-food, bar czy też inny lokal gastronomiczny szybkie i bezproblemowe wydawanie posiłków jest bardzo ważnym elementem jeśli chcemy mieć zadowolonych i powracających do nas klientów. Szybki mechanizm wymiany rolek papieru oraz szybki mechanizm wydruku paragonów to gwarancja obsługi klienta szybko i bez żadnych opóźnień związanych z żmudnym procesem wymiany papieru w kasie fiskalnej. Praca w lokalu gastronomicznym to często praca w narażeniu na niekorzystne czynniki zewnętrzne – dlatego warto jest wybrać urządzenie o solidnej i odpornej na trudne warunki pracy konstrukcji. Zwłaszcza kiedy prowadzimy sprzedaż posiłków w terenie warto także aby urządzenie było niewielkich i kompaktowych rozmiarów co zapewni nam więcej miejsca na ladzie oraz wygodną pracę mobilną. Ważną cechą jest możliwość umieszczenia własnych grafik czy innych informacji na paragonie dzięki czemu możemy umieścić na nim hasło reklamowe i logo firmy, informacje o innych oferowanych przez nas potrawach czy napojach lub też bonem rabatowym na kolejne posiłki.

Kasy fiskalne Białystok dla kosmetyczek – jaki model wybrać? 

Od 01.07.2021 według nowych przepisów prawnych kosmetyczki prowadząc swoją działalność muszą korzystać tylko i wyłącznie z kas fiskalnych online. Często wybieranym przez klientów i polecanym przez nas modelem kas fiskalnych online dla kosmetyczek jest kasa Posnet Ergo Online. Posiada ona solidną, kompaktową konstrukcję o zwiększonej wytrzymałości dzięki czemu nie musisz się o nią martwić nawet podczas pracy w terenie. Kosmetyczki często świadczą swoje usługi prosto u swoich klientek – kasa Ergo Online dzięki swojej wytrzymałej baterii pozwoli na wystawienie paragonu zaraz po wykonanej usłudze. Wygodny mechanizm wymiany rolki papieru typu “Wrzuć i drukuj” pozwala na komfortową i sprawną wymianę rolki papieru co sprawia większą przyjemność z pracy na kasie Posnet Ergo Online. Przydatną opcją jest możliwość umieszczania własnych czarno-białych grafik na paragonie dzięki czemu może on służyć jako przykładowo bon rabatowy na następne usługi. 

Kasy fiskalne online Białystok – do kogo się po nie zgłosić?

W naszej ofercie bez problemu znajdziesz kasy fiskalne dopasowane do Twoich potrzeb – niezależnie w jakiej branży pracujesz. W cenie zakupu urządzenia programujemy i personalizujemy je pod Twoje potrzeby, załatwiamy wszystkie niezbędne formalności w urzędach skarbowych oraz przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi urządzenia. Posiadamy także serwis kas fiskalnych certyfikowany przez producentów. Kasę lub urządzenie fiskalne możesz odebrać w naszym punkcie lub dostarczymy CI je na ternie całej Polski.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.