Kasy fiskalne Bytom

Strona główna » Kasy fiskalne Bytom

24.06.23 | Biznes

Kasy fiskalne Bytom dla sklepów

Małe sklepy to często duży ruch i konieczność wykonywania wielu obowiązków przez jedną osobę – to stawia przed kasami fiskalnymi wymóg dużej wydajności oraz funkcjonalności w zmiennych warunkach pracy. Mechanizm szybkiego wydruku paragonów oraz wymiany rolek papieru gwarantują to że klient otrzyma swój paragon szybko i bezproblemowo. Ważne jest aby wybrać urządzenie o optymalnych gabarytach, tak, aby nie zabierało cennej przestrzeni ale jednocześnie było wygodny w obsłudze. Szybkość obsługi klientów przyspieszy także opcja współpracy z terminalami płatniczymi, dzięki którym kasjer nie musi ponownie wpisywać na nim kwoty – po wybraniu “płatność kartą” jest ona automatycznie przesyłana co jest znacznie wygodniejszym i szybszym rozwiązaniem. Ciekawym elementem kas fiskalnych dla małych sklepów jest możliwość umieszczenia własnych elementów na paragonie takich jak logo, hasło reklamowe czy innych informacji reklamowych. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz urządzenia fiskalne o świetnej funkcjonalności, szybkie, niedrogie oraz doskonale dostosowane do pracy w warunkach jakie stawiają przed nimi małe sklepy.

Kasy fiskalne online Bytom dla kosmetyczek 

Do 01.07.2021 kosmetyczki mają prawny obowiązek przejścia z tradycyjnych kas fiskalnych na kasy fiskalne online. Czym więc powinna charakteryzować się kasa fiskalna online dla kosmetyczek? Kosmetyczki często wykonują swoje usługi u swoich klientek w terenie, dlatego też konstrukcja kas fiskalnych dla kosmetyczek powinna być niewielka oraz pozwalać na swobodne przenoszenie urządzenia. Warto również aby akumulator urządzenia były wytrzymały dzięki czemu możemy wystawić paragon zaraz po wykonanej usłudze. Ważną cechą kas dla usług kosmetycznych jest wygoda obsługi kasy – duża klawiatura, programowalne klawisze skrótu oraz mechanizm wymiany papieru typu “wrzuć i drukuj” pozwalają na łatwą i przyjemną pracę na urządzeniu. Interesującą i często wykorzystywaną przez kosmetyczki funkcją kas fiskalnych dla kosmetyczek jest możliwość oznakowania paragonu własnymi elementami takimi jak logo, spis innych usług jakie oferujemy czy też bonem rabatowym na kolejne usługi.

Kasy fiskalne Bytom – gdzie możesz je dostać?

Multicom posiada wieloletnie doświadczenie zarówno z kasami i drukarkami fiskalnymi jak i programami z nimi współpracującymi co czyni nas firmą z solidnym zapleczem merytorycznym dostępnym dla Państwa przez cały okres użytkowania zakupionego u nas urządzenia. Dobierzemy takie, które jak najlepiej będzie odpowiadać twoim wymaganiom i potrzebom. Załatwiamy wszystkie formalności urzędzie skarbowym związane z wdrożeniem kasy, przeprowadzamy szkolenie z jej obsługi oraz zaprogramujemy pod Twoje potrzeby. Dołącz już teraz do szerokiego grona zadowolonych klientów naszej firmy.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.