Kasy fiskalne Częstochowa

Strona główna » Kasy fiskalne Częstochowa

27.08.22 | Biznes

Kasy fiskalne online – Częstochowa dla gastronomi 

System GoPos nadaje się idealnie do gastronomi w takim mieście jak Częstochowa.

Oferuje on wielopiętrową mapę stolików, rezerwacje stolików. Posiada ona także możliwość podziału rachunku np. gotówka + karta lub karta + karta. Kasa ta pracuje bez serwera ponieważ korzysta z funkcji chmury. Jest bardzo łatwa w obsłudze.

Świetnie sprawdza się w restauracjach, klubach czy pizzeriach. Ogromne ułatwienie dla kelnerów ale także całego personelu ponieważ system udostępnia również śledzenie czasu pracy oraz zarządzanie magazynu.

Kasy fiskalne online – Częstochowa sklepy

Małe sklepy z pamiątkami wiążą się najczęściej z ogromnym ruchem oraz wykonywaniem całej pracy przez jedną lub dwie osoby. Jaką kase wybrać przy tego rodzaju działalności?

Powinna być ona jak najbardziej funkcjonalna i wydajna, nie powinna ona zajmować zbyt dużo miejsca ponieważ miejsce na ladzie zazwyczaj i tak jest ograniczone a jednocześnie być wygodna w obsłudze dla dużej ilości klientów. Bardzo ciekawym urozmaiceniem jest także możliwość umieszczenia małego biało-czarnego loga na swoim paragonie. Kasy fiskalne Częstochowa dla tej branży pozwalają na współpracę z terminalami płatniczymi dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie rozwiązania dla małych sklepów oferujące maksymalną szybkość, funkcjonalność i wygodę pracy. 

Kasy fiskalne online – Częstochowa gdzie kupić?

Firma Multicom posiada szeroką ofertę kas fiskalnych. Multicom posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży fiskalnej. Jeżeli twoja firma zdecyduje się na współpracę z Multicom pomożemy ci również w cenie sprzętu:

Uzyskać zwrot z Urzędu Skarbowego oraz załatwimy za ciebie wszystkie formalności.

Zaprogramować twoją kase. Ufiskalnimy ją, przeprowadzimy szkolenie oraz odpowiemy na twoje wszystkie pytania. Przez cały okres użytkowania urządzenia służymy pomocą z zakresu obsługi i praw dotyczących kas fiskalnych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.