Kasy fiskalne Gdańsk

Strona główna » Kasy fiskalne Gdańsk

01.04.23 | Biznes

Kasy fiskalne online Gdańsk dla kogo obowiązkowe?

Nowe przepisy prawne przynoszą obowiązek wymiany “zwykłych” nieonlineowych kas fiskalnych na modele online pozwalające na połączenie z Centralnym repozytorium KAS do dnia 01.07.2021. Jakich więc branż dotyczy ten obowiązek?

  • usługi kosmetyczne,
  • usługi fryzjerskie,
  • usługi prawnicze,
  • usługi budowlane,
  • lekarze,
  • obiekty służące poprawie kondycji fizycznej.

Jednak bez obaw – w naszej ofercie znajdziesz kasy które świetnie sprawdzą się w tych branżach jak również będziemy służyć Tobie pomocą przez cały okres użytkowania urządzenia. Warto pamiętać że przy zakupie kasy fiskalnej online przysługuje nam także zwrot w wysokości 700 zł z urzędu skarbowego. 

Kasy fiskalne Gdańsk dla gastronomii

Nie trzeba chyba nikomu mówić że bardzo ważnym elementem obsługi klientów w lokalu gastronomicznym jest szybkość i sprawność wydawania posiłków – dlatego też wybierając kasę fiskalną dla gastronomii powinniśmy kierować się szybkością mechanizmu drukowania paragonów oraz szybkością mechanizmu wymiany rolki papieru. Dodatkowym ułatwieniem i przyśpieszeniem obsługi z pewnością będą programowalne klawisze skrótu. Lokale gastronomiczne często wiążą się z niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi dlatego należy wybrać urządzenie o wytrzymałej, szczelnej i odpornej na trudniejsze warunki pracy i zalanie konstrukcji. Sprzedając posiłki w terenie warto jest wybrać urządzenie o kompaktowych rozmiarach i wytrzymałej baterii dzięki czemu nasz paraca będzie komfortować. Interesującym dodatkiem jest możliwość umieszczania własnego loga, hasła reklamowego czy też bonu rabatowego na kolejne posiłki. 

Kasy fiskalne Gdańsk dla mechaników

W warsztatach samochodowych kasy fiskalne Gdańsk najczęściej będą narażone na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych takich jak przykładowo smary i pyły. Dlatego kasa fiskalna powinna być odporna na trudniejsze warunki pracy oraz powinna posiadać szczelnie i dobrze dopasowaną obudowę. Oprócz tego warto aby urządzenie dla mechaników było wygodne w obsłudze – duże, podświetlane klawiatury z programowalnymi klawiszami skrótów oraz szybki mechanizm wymiany rolki papieru typu “wrzuć i drukuj” zapewnią Tobie komfort pracy. Jednak jeżeli planujemy wykorzystanie programu magazynowego wraz z programem fakturującym i drukującym paragony to zamiast kasy fiskalnej powinnyśmy wybrać drukarkę fiskalną o podobnych cechach co wymienione powyżej dla kas fiskalnych. 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.