Kasy fiskalne Gliwice

Strona główna » Kasy fiskalne Gliwice

24.12.22 | Biznes

Kasy fiskalne Gliwice dla sklepów 

Małe sklepy wiążą się często z dużym ruchem oraz potrzebą wykonywania wszystkich obowiązków w sklepie przez jednego pracownika. Dlatego też kasy fiskalne online Gliwice dla sklepów powinny być funkcjonalne i maksymalnie wydajne aby ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków kasjerowi. Przy niewielkiej powierzchni dobrze jest wybrać urządzenie które będzie niewielkich rozmiarów jednak mając na uwadzę to że nie może być zbyt małe aby zagwarantować wygodną i komfortową obsługę klientów. Oferujemy niedrogie, szybkie, komfortowe oraz spełniające wszystkie wymagania małych sklepów kasy fiskalne. Proponowane przez nas urządzenia współpracują z terminalami płatniczymi co pozwala na wysłanie kwoty zakupów prosto do niego dzięki czemu nie musisz drugi raz wpisywać kwoty na terminalu co znacznie usprawnia pracę. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość drukowania własnych grafik na paragonie dzięki czemu nie musi on już być zwykłym papierkiem który klient szybko wyrzuci. Paragon to doskonałe miejsce na umieszczenia loga, reklamy czy uczynienia z niego bonu rabatowego na kolejne usługi.

Kasy fiskalne online Gliwice – dla kogo obowiązkowe?

Według nowych przepisów prawych od 01.07.2021 roku kasy fiskalne online Gliwice są wymagane dla następujących branż:

  • fryzjerzy 
  • kosmetyczki 
  • lekarze
  • prawnicy
  • usługi budowlane
  • obiekty służące poprawie kondycji fizycznej   

Bez obaw – dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu z urządzeniami fiskalnymi pomożemy dobrać odpowiednią kasę fiskalną dla Twojej działalności. Dodatkowo możesz się ubiegać o zwrot 700 zł za zakup kasy fiskalnej online w urzędzie skarbowym.

Kasy fiskalne online Gliwice dla kosmetyczek

Jak wspominaliśmy wyżej kosmetyczki są jedną z branż objętą obowiązkiem posiadania kasy fiskalne online Gliwice w swojej działalności. Czym więc powinna cechować się kasa fiskalna online Gliwice dla kosmetyczek? Usługi kosmetyczne często świadczone są w terenie u klientek dlatego warto wybrać model o pojemnej baterii oraz lekkiej i niedużej konstrukcji – dzięki czemu będziesz mogła wystawiać paragony od razu po wykonanej obsłudze przez cały dzień. Dodatkowym atutem kas fiskalnych online dla kosmetyczek może być opcja umieszczania własnych grafiki na paragonie dzięki czemu nie musi on być już tylko dowodem zakupu ale i również bonem rabatowym na kolejne zabiegi. Paragon jest doskonałym miejscem na reklamowanie swojej działalności lub poinformowanie klientów o innych oferowanych usługach.  

Kasy fiskalne Gliwice – u kogo je dostaniesz?

Nasza firma posiada szeroką ofertę kas fiskalnych – więc bez problemu znajdziesz urządzenie dopasowane do swoich potrzeb a w doborze jego pomogą nasi doświadczeni konsultanci. Przez cały czas służymy Tobie pomocą w każdym temacie związanym z kasami fiskalnymi. W cenie zakupu kasy lub drukarki fiskalnej zapewniamy szkolenie, zaprogramowanie oraz załatwienie wszystkich formalności w urzędach skarbowych. Działamy na terenie całej Polski dostarczając kasy fiskalne online pod Twoje drzwi – dołącz już teraz do szerokiego grona zadowolonych klientów naszej firmy.  

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.