Kasy fiskalne Kraków

Strona główna » Kasy fiskalne Kraków

12.07.22 | Biznes

Kasy fiskalne online Kraków dla gastronomii 

Niezależnie czy prowadzisz fast-food, bar czy też inny lokal gastronomiczny szybkość wydawania posiłków jest bardzo ważną czynnikiem wpływającym na zadowolenia klienta z lokalu i gwarancji tego że powróci on do nas. Elementem kas fiskalnych dla gastronomii który będzie bardzo pomocny w skróceniu czasu wydawania posiłków to oczywiście szybki mechanizm drukowania paragonów wraz z szybkim mechanizmem wymiany rolek papieru typu “wrzuć i drukuj”. Inną cechą przyspieszającą obsługę klienta są programowalne klawisze szybkiej sprzedaży które pozwalają na przypisanie do nich najczęściej wydawanych w lokalu posiłków i napojów. Warto wybrać urządzenie o wytrzymałej i odpornej na trudniejsze warunki pracy konstrukcji – lokale gastronomiczne często przecież wiążą się z niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Jeśli prowadzimy sprzedaż mobilną to warto aby gabaryty urządzenia były niewielkie i było ono łatwe w transporcie oraz aby kasa posiadała wydajną i  wytrzymałą baterię. Ciekawą opcją kas fiskalnych dla gastronomii jest możliwość oznakowania paragonów własnymi elementami reklamowymi takimi jak logo, bon rabatowym na kolejne posiłki czy nawet skrócone menu. 

Kasy fiskalne online Kraków dla kosmetyczek 

Kosmetyczki dołączają do grona branż, które muszą przejść na kasy fiskalne online Kraków. Prawo wymaga aby od 1 lipca 2021 osoby oferujące usługi kosmetyczne korzystały tylko i wyłącznie z tego typu urządzeń. Czym więc powinna charakteryzować się kasa fiskalna dla tej branży? Kosmetyczki często swoje usługi świadczą u swoich klientek – dlatego też konstrukcja kasy powinna być niewielka oraz łatwa w transporcie a samo urządzenie powinno być wyposażone w wytrzymałą baterię która pozwala urządzeniu na pracę przez długi okres czasu dzięki czemu bezproblemowo wystawisz paragon po wykonanej usłudze. Prostota i wygoda obsługi kasy również jest ważna – szybkim mechanizm wymiany rolek papieru typu “wrzuć i drukuj” wraz programowalnymi klawiszami szybkiej sprzedaży są gwarantem komfortowej pracy na urządzeniu. Często wykorzystaną przez kosmetyczki funkcją kas fiskalnych dla tej branży jest możliwość umieszczania własnych informacji reklamowych na paragonie takich jak loga, spis dodatkowych usług czy bony zniżkowe na kolejne usługi. 

Kasy fiskalne Kraków – gdzie możesz je dostać?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z kasami i drukarkami fiskalnymi a także z programami z nimi współpracującymi co czyni nas ekspertami w zakresie wiedzy na tematy tych urządzeń. Jesteśmy dostępni przez okres użytkowania zakupionego u nas urządzenia na Twoje pytania związany z wszystkimi kwestiami posiadania i użytkowania kasy fiskalnej. W ramach zakupu programujemy kasę pod Twoje potrzeby, zajmujemy się wszystkimi formalnościami w Twoim urzędzie skarbowym oraz przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi kasy. Działamy ogólnopolsko więc dostarczamy urzędzie prosto pod Twoje drzwi na terenie całego kraju.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.