Kasy fiskalne Olsztyn

Strona główna » Kasy fiskalne Olsztyn

12.07.22 | Biznes

Jakie kasy fiskalne Olsztyn dla kosmetyczki?

Według nowych przepisów prawnych od 01.07.2021 oferując usługi kosmetyczne musisz posiadać kasy fiskalne online. Olsztyn nie jest wyjątkiem i również podlega pod te regulacje prawne. Naszym zdaniem najlepszym wyborem dla kosmetyczek jest kasa Posnet Ergo Online – jest to tania i wygodna w obsłudze kasa fiskalna o dużych, gwarantujących komfort pracy klawiszach. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i lekkiej konstrukcji możesz zabrać kasę fiskalną także do swoich klientów. Mechanizm drop-in (wrzuć i drukuj) pozwala na łatwą i szybką wymianę papieru. Ciekawą opcją jest możliwość umieszczenia własnych czarno-białych grafik – dzięki nim Twój paragon nie musi być tylko nudnym dowodem zakupu który od razu będzie wyrzucony do śmieci. Może on reklamować Twoją firmę, inne usługi czy też być bonem rabatowym na kolejne zabiegi.

Kasy fiskalne online Olsztyn dla sklepów

Mimo że są niewielkie, przez małe sklepy często przewijają się duże ilości kupujących. Sprzedawca w takim sklepie nie tylko musi obsługiwać klientów ale także wykonywać inne obowiązki takie jak wykładanie towaru na półki. Dlatego też kasy fiskalne Olsztyn dla małych sklepów powinny cechować się jak największą funkcjonalnością i szybkością obsługi aby nie utrudniać i nie spowalniać pracy sprzedawcy. Warto wybrać urządzenie takie które nie tylko nie będzie za duże żeby nie zabierać ograniczonej przestrzeni na ladzie sklepowej lecz także nie za małe aby pozwolić na komfortową pracę. Kasy fiskalne online Olsztyn dla sklepów powinny posiadać możliwość umieszczania własnego loga lub innej grafiki – paragon Twojego sklepu nie musi już być tylko zwykłym dowodem zakupu ale także reklamą sklepu lub nawet bonem rabatowym na kolejne zakupy. Kasy fiskalne Olsztyn muszą także pozwalać na współpracę z terminalami płatniczymi – skróci to tak ważny w małych sklepach czas obsługi ponieważ wyeliminuje to potrzebę dwukrotnego wpisywania kwoty. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne oraz niedrogie kasy i drukarki fiskalne spełniające wszystkie Twoje wymogi i potrzeby małego sklepu.

Multicom – Twój dealer kasy fiskalne Olsztyn

Wspieramy i pomagamy Tobie nie tylko podczas zakupu kasy fiskalnej ale także przez cały okres użytkowania zakupionego urządzenia. Możesz odebrać urządzenie u nas lub poprzez darmową dostawę na terenie całego kraju dostarczymy Ci je pod Twoje drzwi. W cenie kasy fiskalnej przeprowadzimy także szkolenia z zakresu jej obsługi, konfigurujemy ją z programem fakturującym oraz dostosujemy ją pod Twoje potrzeby. Zapraszamy do wybrania kasy fiskalnej online Olsztyn u nas i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.