Kasy fiskalne online Pszczyna dla gastronomii – jaką kasę wybrać

Strona główna » Kasy fiskalne online Pszczyna dla gastronomii – jaką kasę wybrać

12.07.22 | Biznes

Kasy fiskalne online Pszczyna dla gastronomii – jaką kasę wybrać?

Idealnym rozwiązaniem dla gastronomii będzie zestaw fiskalny GoPos. Charakteryzuje się on wysoką funkcjonalnością pozwalającą na szybką i bezproblemową obsługę klientów w atrakcyjny, nowoczesny sposób. Dzięki kompaktowym rozmiarom i połączeniu po WiFi zestaw świetnie sprawdzi się w miejscach z ograniczonym miejscem. Dzięki możliwości parkowania rachunku kelnerzy mogą dodawać kolejne zakupione produkty przez klienta w ramach jednego rachunku. Bez trudu można podzielić rachunek w wybrany przez gości sposób lub dopisywać rabaty co daje ogromną elastyczność pracy. Graficzna, wielopiętrowa mapa stolików z możliwością przypisania rachunków i rezerwacji do stolika sprawi, że pracownicy nie pogubią się w zamówieniach. Dzięki aplikacji mobilnej masz kontrolę nad czasem pracy i średnią ilością pozycji na paragonach kelnerów. Aplikacja ponadto pozwala na zarządzanie stanem magazynowym produktów oraz ilością towarów dostępnych w sprzedaży a co najważniejsze do tych wszystkich rzeczy masz dostęp poprzez wygodny, internetowy panel administracyjny nie ważne gdzie jesteś oraz ile lokali jest pod Twoją kontrolą.

Kasy fiskalne online Pszczyna lepsze od tradycyjnych?

Kasy fiskalne działające w systemie online będą łatwiejsze do monitorowania. Kasa fiskalna online Pszczyna charakteryzują się funkcjonalnością i prostotą użytkowania co przyczyni się do wygodniejszej i bardziej ekonomicznej obsługi klientów. Wymiana kas fiskalnych ma przyczynić się do zwiększenia uczciwej konkurencji na rynku, a także zmniejszenia ilości przypadkowych kontroli przez urzędników państwowych. Podstawowym obowiązkiem wprowadzenia kas fiskalnych online będzie ich stałe połączenie z centralnym repozytorium Ministerstwa Finansów. W ramach tej współpracy urządzenia rejestrujące zaczną na bieżąco przesyłać dane o wszystkich podejmowanych czynnościach do serwerów Ministerstwa Finansów. Podatnicy świadczący usługi fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, prawnicze oraz usługi w zakresie opieki medycznej świadczone przez lekarzy, dentystów, a także branżę fitness mogą skorzystać z ulgi na zakup kasy fiskalnej online w wysokości 90% ceny netto kasy, nie więcej niż 700 zł.

Mam na oku kasę – gdzie ją kupić?

Multicom posiada wieloletnie doświadczenie z kasami fiskalnymi a także z programami z nimi współpracującymi. Jesteśmy godnymi zaufania ekspertami w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych.  Przez cały okres wykorzystywania zakupionej u nas kasy fiskalnej służymy państwu pomocą z zakresu praw i obowiązków użytkownika urządzenia. W cenie zakupu urządzenia załatwimy wszystkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym, zaprogramujemy ją pod Twoje potrzeby oraz przeszkolimy cię z obsługi urządzenia. Twoje urządzenie dostarczymy do ciebie na terenie całej Polski.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.