Kasy fiskalne Poznań

Strona główna » Kasy fiskalne Poznań

05.11.22 | Biznes

Kasy fiskalne online Poznań dla kosmetyczek

Od 01.07.2021 kosmetyczki mają obowiązek korzystania tylko i wyłącznie z kas fiskalnych online przy prowadzeniu swojej działalności. Jakie więc urządzenie wybrać do tej branży? Przede wszystkim warto aby konstrukcja była mała, lekka i poręczna. Jeśli dodamy do tego wytrzymałą baterię zyskamy idealne narzędzie do pracy w terenie, u klientów co jest częstym zjawiskiem w przypadku kosmetyczek. Dobrze jest wybrać urządzenie o wygodnej obsłudze – dużej klawiaturze, intuicyjnym menu urządzenia oraz o szybkim i łatwym mechanizmie wymiany rolek papieru typu “Wrzuć i drukuj”. Ważną cechą kas fiskalnych online dla kosmetyczek jest także możliwość umieszczania własnych elementów na paragonie takich jak logo, dodatkowe oferowane usługi czy bon rabatowy, dzięki czemu paragon przestaje już być tylko papierkiem, dowodem zakupu który klient wyrzuci po chwili. 

Kasy fiskalne online Poznań dla fryzjerów – jaki model wybrać?

Do 01.07.2021 fryzjerzy tak samo jak kosmetyczki mają obowiązek przejścia na kasy fiskalne online. Po tym okresie korzystanie z urządzeń nieonlineowych będzie narażało firmę na kary finansowe. Jaki więc model wybrać dla salonu fryzjerskiego? Często wybieranym przez fryzjerów oraz polecanym przez nas dla tej branży modelem kasy fiskalnej jest Posnet Ergo Online. Dobrze spasowana, wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie jest estetyczne i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne dzięki czemu nie musisz się o nie martwić. Duża, wygodna oraz podświetlana klawiatura zapewnia wysoki komfort pracy a 27 programowalnych klawiszy skrótu pozwala na przypisanie najczęściej wykonywanych usług w salonie pod jeden przycisk. Mechanizm wymiany papieru typu “wrzuć i drukuj” natomiast zapewnia sprawną i szybką wymianę papieru. Paragon to dobre miejsce na poinformowanie klienta o nowych usługach czy promocjach – Posnet Ergo Online pozwala na umieszczanie własnych czarno-białych grafik czy innych dodatkowych informacji na paragonie dzięki czemu przestaje on być już tylko dowodem zakupu. 

Kasy fiskalne Poznań – gdzie możesz je dostać?

Zajmujemy się urządzeniami fiskalnymi oraz programami z nimi współpracującymi już od wielu lat co sprawia że jesteśmy godnym zaufania źródłem wiedzy na ich temat. Zawsze służymy Tobie pomocą jeśli będzie taka potrzeba. Przy zakupie kasy załatwimy za Ciebie wszystkie formalności w urzędzie skarbowym, zaprogramujemy kasę pod Twoje potrzeby oraz przeszkolimy Ciebie z obsługi kasy. Niezależnie jaki biznes prowadzisz – doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie fiskalne dla Ciebie.

Kup kasy fiskalne w Poznaniu: https://multicom.com.pl/kasy-fiskalne-poznan/

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.