Kasy fiskalne Wałcz

Strona główna » Kasy fiskalne Wałcz

29.06.22 | Biznes

Kasy fiskalne online Wałcz – dla kogo obowiązkowe?

Nowe regulacje prawne poszerzają gamę branż i działalności dla których kasy fiskalne online są obowiązkowe. Kto więc od 01.07.2021 musi korzystać z kas fiskalnych online?

  • kosmetyczki
  • prawnicy
  • lekarze
  • fryzjerzy
  • usługi budowlane
  • obiekty służące poprawie kondycji fizycznej

W naszej ofercie bez trudu znajdziesz urządzenia fiskalne dopasowane do wymagań i warunków panujących w Twojej działalności a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z systemem fiskalnym możesz mieć pewność że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. W cenie zakupu urządzenia spersonalizujemy je pod Twoje potrzeby, załatwimy wszystkie formalności w urzędzie skarbowym w którym się rozliczasz jak i również przeprowadzamy szkolenie z obsługi urządzenia. Oferujemy kasy ogólnopolsko – dostarczymy Ci je pod Twoje drzwi na terenie całej Polski.

Kasy fiskalne online Wałcz dla kosmetyczek – jaki model wybrać?

Polecanym przez nas oraz często wybieranym przez kosmetyczki modelem kasy fiskalnej online jest Posnet Ergo Online. Jest to urządzenie doskonale przystosowane do pracy w terenie u klientów co jest częstą praktyką wśród usług kosmetyczek – wszystko dzięki stosunkowo niewielkim gabarytom kasy oraz wydajnej baterii dzięki czemu możesz wystawić paragon zaraz po przeprowadzonej usłudze. Wygodna, duża oraz podświetlana klawiatura wraz z programowalnymi klawiszami skrótu do których możesz przypisać najczęściej wykorzystywane usługi kosmetyczne, co zapewnia wysoki komfort obsługi klientów. Nigdy też nie będziesz narażona na żmudną wymianę rolki papieru przy klientce – mechanizm jej wymiany typu wrzuć i drukuj zapewnią szybką i łatwe wymieniane rolek. Ważną i często wykorzystywaną funkcją kasy Ergo Online jest możliwość umieszczania własnych elementów na paragonie w tym czarno-białych grafik dzięki paragon może zawierać dowolne informacje reklamowe czy też być bonem zniżkowym na koleje usługi.

Kasy fiskalne Wałcz dla handlu obwoźnego

Niezależnie czy sprzedajesz na targu, bazarze czy obwoźnie kasa fiskalna w tej działalności będzie wymagała przede wszystkim niewielkich, kompaktowych urządzeń o wydajnych akumulatorach – w końcu pracujemy w terenie gdzie rozmiar kasy i czas pracy mają największe znaczenie. Jeśli prowadzimy sprzedaż na świeżym powietrzu warto aby nasze urządzenie było odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne takie jak zła pogoda. Kasa fiskalna dla handlu obwoźnego powinna również przyspieszać obsługę naszych klientów – dlatego warto aby urządzenie posiadało szybki mechanizm wydruku paragonów oraz szybki mechanizm wymiany rolek papieru.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.