Kasy fiskalne Zielona Góra

Strona główna » Kasy fiskalne Zielona Góra

30.07.22 | Biznes

Kasy Fiskalne – Zielona Góra dla Gastronomi 

Dla gastronomi w Zielona Góra doskonale sprawdzi się Kasa Fiskalna online GoPos.

Kasa ta posiada wiele udogodnień takich jak:

wielopiętrowa mapa stolików, możliwość rezerwacji stolików. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie ci nie pogubić się w zamówieniach, można również rozdzielać zamówienia!

System posiada także śledzenie stanu magazynu który ułatwi twoją pracę.

Kasa GoPos działa online czyli zapisuje dane w chmurze dzięki czemu możesz sprawdzać dane w każdym miejscu na świecie. Jest to zdecydowanie najlepsza Kasa Fiskalna dla Gastronomi w Zielonej Górze.

Kasy Fiskalne 5 lat gwarancji – Zielona Góra

Standardowa gwarancja od producenta wynosi 12 miesięcy nasza firma oferuje jednak możliwość wydłużenia gwarancji aż do 60 miesięcy! Nasza firma jest pewna sprawności działania naszych produktów oraz świadczenia własnych usług. Wykonując przeglądy co 12 miesięcy masz możliwość przedłużenia jej aż do 5 lat!Przedłużenie gwarancji zapewnia bezpłatną naprawę i wymianę wszelkich części w urządzeniu fiskalnym do 12 miesięcy od ostatniego przeglądu wykonanego przez naszego serwisanta. Przedłużenie gwarancji nie obejmuje powstałych w wyniku niewłaściwej eksploatacji sprzętu, uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi wad np. zalania lub złamania.

Kasy Fiskalne gdzie kupić – Zielona Góra

Firma Multicom działa w branży fiskalnej od ponad dwudziestu lat! Co wyróżnia naszą firmę? Posiadamy szeroką ofertę Kas Fiskalnych oraz Terminali Płatniczych. Nasza oferta posiada również pozycjonowanie twojej strony internetowej.

Nasi pracownicy pomogą ci dobrać odpowiedni sprzęt dla twoich usług. Pomożemy ci uzyskać zwrot z Urzędu Skarbowego oraz załatwimy za ciebie wszystkie formalności.

W cenie produktu oferujemy również szkolenie z zakresu działania sprzętu dla ciebie oraz twoich pracowników, fiskalizacje, zaprogramowanie twojej kasy.   

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.