Kasy fiskalne Żory

Strona główna » Kasy fiskalne Żory

31.12.22 | Biznes

Kasy fiskalne online Żory dla sklepów 

Małe sklepy to często potrzeba obsługi wszystkich obowiązków w sklepie przez jedną osobę – dlatego też kasy fiskalne Żory dla sklepów muszą być w najwyższym stopniu wydajne oraz funkcjonalne. Nie powinny być one zbyt dużych rozmiarów aby nie zajmować zbyt dużej powierzchni lady sklepowej ale również nie powinny być one za małe aby zapewniać komfort pracy kasjerowi. Płatności bezgotówkowe są coraz popularniejsze dlatego kasy fiskalne online Żory dla małych sklepów proponowane przez nas pozwalają na połączenie z terminalami płatniczymi dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu. Proponujemy wydajne, niedrogie oraz funkcjonalne rozwiązania do szybkiej sprzedaży i obsługi w małych sklepach. Ciekawym atutem jest możliwość umieszczania własnych grafik na paragonie dzięki czemu nie musi on już być tylko zwykłym dowodem zakupu lecz również możemy umieszczać na nim reklamy naszych usług bądź też może on służyć jako bon rabatowy.

Kasy fiskalne Żory dla kosmetyczek 

Według nowych przepisów prawnych od 01.07.2021 kosmetyczki i salony kosmetyczne mają obowiązek przejścia na kasy fiskalne online Żory. Jak więc wybrać odpowiednie urządzenie fiskalne dla tej branży? Często kosmetyczki świadczą swoje usługi w terenie, u swoich klientek dlatego warto jest wybrać urządzenie o lekkiej, niedużej konstrukcji oraz o pojemnej i wytrzymałej baterii pozwalającej pracować przez cały dzień z dala od źródła zasilania. Wygoda pracy również jest ważna – warto wybrać urządzenie o ergonomicznej klawiaturze posiadającej programowalne klawisze skrótu dzięki czemu najczęściej świadczone usługi będziemy mieli pod palcem. Często wykorzystywanym przez kosmetyczki dodatkiem jest możliwość umieszczania własnych grafik i dodatkowych informacji na paragonie dzięki czemu może on służyć także jako przykładowo bon zniżkowy na kolejne usługi. 

Kasy fiskalne online Żory – gdzie możesz jest dostać?

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie drukarek oraz kas fiskalnych co czyni z nas wyjątkowe źródło wiedzy na wszystkie tematy związane z urządzeniami fiskalnymi oraz programami z nimi współpracującymi. Jesteśmy cały czas dostępni dla Ciebie aby odpowiadać na wszystkie Twoje pytania związane z urządzeniem. W cenie zakupu dostajesz nie tylko samo urządzenie ale również szkolenie, programowanie kasy pod Twoje preferencje oraz załatwienie wszystkich formalności w Twoim urzędzie skarbowym. Jesteśmy firmą ogólnopolską – dostarczamy urządzenia prosto pod Twoje drzwi.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.