Strony internetowe Gdańsk

Strona główna » Strony internetowe Gdańsk

29.10.22 | Marketing

Typy strony internetowe Gdańsk

Obecnie trudno jest jednoznacznie wydzielić typy stron internetowych. Wynika to z faktu że bez problemu można stworzyć stronę internetową łączącą cechy kilku tych typów – np. sklep internetowy zawierający moduł blogowy na którym będzie można informować klientów o aktualności i promować produkty przez marketing treści. Aby jednak pomóc Tobie przy zamawianiu swojej strony internetowej postaramy się wyróżnić kilka podstawowych typów stron internetowych:

  • Strona wizerunkowa – jej głównym celem jest zaprezentowanie firmy lub produktów w atrakcyjny oraz określony sposób ale i również podanie informacji kontaktowych które umożliwią klientom na kontakt z nami. W tworzeniu stron internetowych mamy największe doświadczenie – co sprawia że możesz nam w pełni zaufać jeśli chodzi o zaprezentowanie Twojej firmy.
  • Sklep internetowych – jego głównym celem jest sprzedawanie produktów firmy. Do ich budowy wykorzystujemy platformę WordPress (WooCommerce) lub Shoper. Sprawia to że możesz łatwo edytować i dostosowywać wygląd oraz sposób prezentowania treści.   
  • Blog – choć ze względu na fakt istnienia wielu narzędzi do samodzielnego tworzenia bloga spotykamy się z tym typem coraz rzadziej to jednak gotowe rozwiązania nie oferują odpowiedniej optymalizacji pod kątem pozycjonowania oraz nie pozwalają na swobodną edycję treści. Nasza firma oferuje blogi pozwalające na swobodną edycję wyglądu bloga a nowe funkcje możemy dodać samodzielnie za pomocą wtyczek (zarówno płatnych jak i darmowych) 

Typ strony internetowe Gdańsk nie jest jednak sztywnym kryterium które należy się trzymać – tworzymy strony internetowe dostosowane do wszystkich potrzeb i wymagań naszych klientów. 

Tworzenie strony internetowe Gdańsk – jak znaleźć dobrego wykonawcę?

Poszukiwania idealnej firmy która stworzy nam dobrze zaprojektowaną do naszych potrzeb stronę internetową to nie łatwe zadanie. Jednak z odpowiednią wiedzą oraz odpowiednią ilością czasu jest to zadanie wykonalne. Na co więc zwrócić uwagę poszukując dobrego wykonawcy dla naszej strony internetowej?

  • Kompleksowość – kompleksowy wykonawca nie tylko stworzy projekt graficzny strony ale również w razie potrzeby przygotuje profesjonalne fotografie, grafiki czy opisy. 
  • Wycena – dobrze zrobiona wycena zawiera informacje na temat strony internetowej  jak i również wszystkie informacje dotyczące wykorzystanych rozwiązań i technologii do jej stworzenia. Oprócz tego dobra wycena posiada wyszczególnienie kwoty za poszczególne elementy strony. Niezbędnym minimum jest podstawowy podział na zdjęcia, grafiki projekt graficzny i tekstowy.
  • System zarządzania treścią czyli CMS (Content Management System) – pozwala on na łatwe i samodzielnie rozbudowywanie strony o nowe podstrony czy treści. 
  • Optymalizacja – jest to bardzo ważny element przy projektowaniu strony internetowej – bez niego strona nie osiągnie odpowiedniego poziomu ruchu organicznego. Ale także zadbanie o optymalizację szybkości działania strony jest ważne – szybko działająca strona internetowa zwiększa na niej konwersję co pozytywnie wpływa na wyniki firmy. 
  • Cena – jest to kryterium którym powinniśmy się kierować dopiero po wybraniu kilku dobrych wykonawców z których zaś wybierzemy najlepszą dla nas ofertę. Kierowanie się tylko samą ceną na początku poszukiwań skutkuje tym że otrzymamy strony internetowe Gdańsk źle wykonanie które nie będą spójne z identyfikacją wizualną Twojej firmy. 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.