Strony internetowe Gliwice

Strona główna » Strony internetowe Gliwice

12.07.22 | Marketing

Jakie są zalety własnej strony internetowe Gliwice?

Jako firma wykonująca strony internetowe spotykamy się z niedoborem stron internetowych. Może to się wydawać dziwne – w końcu na każdym kroku jesteśmy otoczeni stronami internetowymi. Jednak często małe biznesy takie jak małe piekarnie czy szewcy korzystają tylko z tzw. “poczty pantoflowej” do promowania swojej działalności. To duży brak – nawet prosta strona internetowa pozwala na zaistnienie Twojego biznesu w internecie i jej promowania. Jakie są więc zalety własnej strony internetowej:

  • możesz sam zdecydować co znajdzie się na Twojej stronie internetowej oraz w jaki sposób je zaprezentujesz. Dzięki temu możesz bezproblemowo rozwiać wątpliwości zainteresowanych czy budować wizerunek Twojej marki
  • własna strona internetowa działa zawsze – przez całą dobę, przez wszystkie dni w tygodniu dzięki czemu klienci zawsze mogą dowiedzieć wszystkiego co potrzebują na temat Twojej firmy czy oferty
  • strona internetowa niejako sama przyciąga nowych odwiedzających poprzez naturalne wyszukiwania – przykładowo wpisując “tworzenie stron internetowych Gliwice” chcemy otrzymać informację o twórcach stron internetowych działających na terenie Polic. W ten sposób trafisz na naszą stronę, tak samo ten mechanizm może działać w Twoim przypadku dzięki optymalizacji pod kątem pozycjonowania w wynikach wyszukiwania.  
  • dzięki polityce Google – najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej masz szansę na lepsze konkurowanie z innymi dużymi czy zagranicznymi graczami. Jak? To proste, Google promuje w wynikach wyszukiwania firmy działające lokalnie dzięki czemu i Twoja strona internetowa pozycjonowana jest lepiej. A pamiętajmy im lepsze pozycjonowanie tym większy ruch przekładający się na lepsze wyniki firmy.
  • ostatnią zaletą są niskie koszty utrzymania witryny dzięki czemu otrzymujesz sprawne narzędzie do budowania wizerunku i reklamy Twoje firmy w sieci za niskie pieniądze.

Sklep internetowy Gliwice

Tworzenie tego typu strony internetowe Gliwice jest naszym ulubionym zajęciem – interesujemy się zagadnieniami związanymi z sprzedażą internetową dlatego chcemy być częścią sukcesu Twojego sklepu internetowego. Jak więc wygląda u projektowanie takiego typu strony internetowej u nas?

  • Pierwszym etapem jest określenie potrzeb. Chcemy poznać Twoje plany i pomysły na sklep internetowy aby dobrać odpowiednią funkcjonalność dla Twoich potrzeb. Na tym etapie przygotowujemy także wycenę sklepu internetowego
  • Następnym etapem jest stworzenie nowoczesnego zgodnego z trendami w Web Designie projektu graficznego sklepu internetowego który będzie łatwy w obsłudze dla klientów sklepu.    
  • Kolejny etapem jest kodowanie – składamy wszystkie elementy w działającą całość a także zajmujemy się optymalizacją SEO
  • Na koniec przeprowadzamy testy zaproponowanych rozwiązań a gdy wszystko będzie dobrze przygotujemy Ciebie poprzez szkolenie do obsługi sklepu internetowego i dostosowaniu procesu sprzedaży oraz logistyki.    

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.