Strony internetowe Kalisz

Strona główna » Strony internetowe Kalisz

17.12.22 | Marketing

Co musimy wiedzieć aby agencja interaktywna stworzyła dla nas strony internetowe Kalisz?

Wielu naszych klientów niestety nie wie co powinni oczekiwać od swojej strony internetowej, jaki powinna ona pełnić cel oraz co powinno się na niej znaleźć. Zawsze pomagamy w tym procesie ponieważ chcemy tworzyć strony internetowe zgodne z wymaganiami naszych klientów.  Pierwszą rzeczą jaką należy określić jest cel strony – w końcu musimy wiedzieć po co chcemy ją posiadać. Jakie więc są najczęstsze cechy stron internetowych z jakimi się spotykamy? 

  • Zaprezentowanie firmy lub produktu poprzez interesującą i atrakcyjną stronę wizytówkową. Znajdziemy na niej podstawowe informacje w tym także te kontaktowe lub o dostępności zaprezentowanego produktu.
  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę – przy takim celu najlepiej sprawdza się sklep internetowy oparty o platformę WordPress (WooCommerce) lub Shoper. Rozwiązania te dają duże możliwości edytowania treści oraz modyfikowania wyglądu sklepu internetowego. Warto zaznaczyć że sklepy internetowe mogą pełnić także funkcje informacyjne tak jak strony wizerunkowe.
  • Strona wizerunkowa – jest to bardzo podobny cel witryny internetowej co strona wizytówkowa ale jej głównym zadaniem jest zaprezentowanie firmy lub marki w określony sposób. Oczywiście takie strony posiadają także informacje kontaktowe oraz opcjonalny moduł blogowy pozwalający na utrzymanie kontaktu z klientami i informowanie ich o aktualnościach firmowych.

Co oprócz celu powinniśmy wiedzieć przy zlecaniu strony internetowe Kalisz?

Następnym krokiem jest określenie co powinno znaleźć się na stronie internetowej – warto wypisać te rzeczy w formie mapy myśli lub myślników co będzie znacznym ułatwieniem podczas projektowania strony internetowej. Często podstrony takie jak “oferta” czy “kontakt” znajdują się na każdej stronie internetowej więc użytkownicy są do nich przyzwyczajeni co zwiększa konwersję zainteresowanych użytkowników w klientów. Warto także sprawdzić czy nie posiadamy już gotowych materiałów do umieszczenia na stronie – jeśli nie, to żaden problem. Zajmujemy się tworzenie stron internetowych Kalisz kompleksowo więc przygotujemy także i zdjęcia, grafiki czy tekstu na Twoją stronę internetową.   

Pozycjonowanie strony internetowe Kalisz

Przy tworzenie stron internetowych Kalisz zajmujemy się nie tylko projektem graficznym lecz również takimi sprawami takimi jak pozycjonowanie stron internetowych. Twórca największej pod względem ilości użytkowników wyszukiwarki internetowej – Google podpowiada jak sprawić aby nasza strona internetowa zajmowała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania oraz była jak najlepiej czytelna dla algorytmu indeksującego strony. Kluczem do tego są wysokojakościowe treści oraz ich odpowiednia optymalizacja którą oczywiście przeprowadzamy podczas projektowania strony internetowych. Wydaje nam się że temat pozycjonowania stron dla większości osób nie będących w temacie jest niezrozumiały – dlatego też odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy rozwiać wątpliwości w tym zakresie.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.