Strony internetowe Katowice

Strona główna » Strony internetowe Katowice

13.07.22 | Marketing

Jakie są typy strony internetowe Katowice?

Stron internetowe obecnie trudno jednoznacznie wydzielić na podstawie ich typów – wszystko przez to że bez problemu można stworzyć stronę łączącą cechy różnych typów stron internetowych. Z tego też powodu trudno określić jaki typ strony internetowej chcemy. Jednak aby pomóc Ci w tym procesie przedstawimy kilka z modeli:

  • Strona wizerunkowa – jej głównym celem jest zaprezentowanie firmy lub produkty a także podanie informacji kontaktowych. W tworzeniu stron internetowych tego typu mamy największe doświadczenie dzięki czemu możesz mieć pewność że strona wizerunkowa stworzona przez nas doskonale zadba o Twój wizerunek. 
  • Sklep internetowy – jego głównym celem jest sprzedawanie produktów firmy. Tworzymy je w oparciu o platformę WooCommerce lub Shoper które gwarantują duża swodobę w edytowaniu wyglądu lub treści. 
  • Blog – z tym typem stron internetowych spotykamy się najrzadziej ponieważ na rynku znajdziemy rozwiązania pozwalające na samodzielne i łatwe stworzenie bloga. Jednak takie rozwiązania nie dają dużej swobody edytowania treści oraz nie są optymalne pod kątem optymalizacji SEO. Tworząc blogi dbamy o ich poprawne zoptymalizowanie pod kątem indeksowania w wyszukiwarkach internetowych oraz dajemy duże możliwości edycji treści oraz możliwość samodzielnej rozbudowy bloga o nowe funkcje za pomocą wtyczek. 

Jednak tak jak pisaliśmy na początku typ strony nie jest twardym kryterium, którego musisz się trzymać – przecież dziś spokojnie można stworzyć sklep internetowy, który będzie także prezentował produkty tak jak strona wizerunkowa a także zawierał poradniki sprzedażowe umieszczane za pomocą modułu blogowego. Bez problemu nasz zespół stworzy dla Ciebie stronę internetową spełniającą wszystkie Twoje wymagania i łącząca cechy wszystkich tych typów stron. 

Jak wygląda u nas proces tworzenie stron internetowych Katowice? 

Tworzenie strony internetowe Katowice to wieloetapowy i wymagający proces pod każdym kątem. W końcu musimy zająć się stworzeniem atrakcyjnego wyglądu strony internetowej czy sprawami technicznymi takimi jak optymalizacja SEO. Jak więc wygląda to u nas?

  • Pierwszym etapem jest określenie typu oraz celu strony internetowej, zastanawiamy się z klientami co powinno, a co nie powinno znaleźć się na stronie, co pozwala nam dobrze przygotować się do stworzenia strony internetowej jak najbardziej zgodnej z wymaganiami klientów. 
  • Drugim krokiem jest przygotowanie się do wykonania, określamy słowa kluczowe na których podstawie planujemy treści które znajdą się na stronie. Jest to bardzo ważny etap – odpowiednio dobrane słowa kluczowe czyli takie o jak najmniejszej konkurencji i dużej liczbie wyszukiwań zapewniają że strona sama się pozycjonuje. 
  • Trzecim krokiem jest złożenie wszystkich elementów w całość – staramy się aby tworzona przez nas strona spełniała wszystkie wymagania klientów nie tylko pod kątem projektu graficznego ale również pod kątem treści takich jak zdjęcia, grafiki czy teksty.
  • Ostatnim krokiem jest wykończenie strony internetowej – dbamy o to aby każda podstrona była dopasowana pod każdym kątem w tym również pod kątem standardów Google. Sprawdzamy także za pomocą audytu SEO czy strona poprawnie się pozycjonuje na wybranych słowach kluczowych. Na koniec podpinamy wszystkie niezbędne narzędzia analityczne oraz diagnostyczne.

Jak możesz zauważyć, proces tworzenie stron internetowych Katowice jest skomplikowany i wymagający. Wszystko po to, aby dostarczyć poprawnie wykonaną witrynę.  

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.