Strony internetowe Konin

Strona główna » Strony internetowe Konin

17.06.23 | Marketing

Tworzenie stron internetowych Konin – sklepy internetowe

Projektowanie sklepów internetowych jest naszym ulubionym zajęciem – chcemy uczestniczyć w sukcesie Twojego sklepu internetowego dlatego też szukamy każdej możliwości na jego ulepszenie i poprawianie. Nasze sklepy opieramy o rozwiązania pozwalające na duże możliwości edytowania treści i wyglądu witryny. Jak więc przebiega u nas proces tworzenia sklepu internetowego?

  • Najpierw zajmujemy się określeniem potrzeb i planów naszego klienta związanych z jego sklepem internetowym aby na ich podstawie dobrać odpowiednią funkcjonalność oraz rozwiązania. Na tym etapie przedstawiamy także wycenę całego projektu.
  • Następnym krokiem jest przygotowanie nowoczesnego i dobrze wykonanego projektu graficznego sklepu internetowego, którego forma nie będzie sprawiała żadnych problemów potencjalnym kupującym w sklepie. 
  • Kolejnie zajmujemy się kodowaniem czyli połączeniem wszystkich elementów w całość uzupełniając je o dobrej jakości treści. Dbamy także o optymalizację SEO oraz odpowiednie nazwanie kategorii i innych elementów sklepu aby strona pozyskiwała odpowiedni poziom ruchu organicznego.
  • Na koniec zajmujemy się wykończeniem strony starając się, aby każdy jej element był dopracowany pod każdym względem w tym zgodności z standardami Google. Dodatkowo upewniamy się czy nie pominęliśmy błędów w optymalizacji strony poprzez audyt SEO. Podpinamy także narzędzia diagnostyczne i analityczne takie jak Google Analytics i Google Search Console. 

Jak możesz zobaczyć proces tworzenia strony internetowej jest wymagającym i skomplikowanym zadaniem aby stworzyć witrynę w pełni dopracowaną i zgodną z wymaganiami klientów, standardami Google oraz z trendami panującymi w Web Designie.

Optymalizacja strony internetowe Konin

Naszym głównym celem nie jest tylko to aby strona internetowa wygląda atrakcyjnie i nowocześnie ale również aby docierała do jak najszerszego grona użytkowników. Najczęściej dzieje się tak dzięki stopniowemu wspinaniu się strony na szczyt wyszukiwań w Google – wszystko przez dobrej jakości treści na stronie oraz naszą optymalizację SEO. Działania te są ważne ponieważ celem każdej strony internetowej jest konwertowanie zainteresowanych użytkowników odwiedzających stronę w naszych klientów. Aby zwiększyć liczbę konwersji należy zwiększyć poziom ruchu na stronie – można to zrobić za pomocą zarówno metod płatnych takich jak Google Ads oraz za pomocą metod darmowych takich jak wyszukiwarki internetowe poprzez właśnie optymalizację oraz pozycjonowanie.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.