Strony Internetowe Milicz

Strona główna » Strony Internetowe Milicz

29.06.22 | Marketing

Jakie są typy strony internetowe Milcz?

Obecnie trudno jest jednoznacznie podzielić strony internetowe ze względu na ich typ – wynika to z faktu że obecnie żadnym problemem nie jest stworzenie strony internetowej łączącej cechy różnych witryn czego przykładem może być sklep internetowy, który również może promować produkty lub firmę oraz zawierać moduł blogowy na którym znajdą się na przykład poradniki zakupowe. Wybranie typu strony internetowej dla swojej strony jest więc zadaniem problematycznym – dlatego też aby pomóc Ci w tym zadaniu przedstawiamy najczęściej wybierane przez naszych klientów:

  • Strona wizerunkowa – jej głównym celem jest zaprezentowanie produktu lub firmy w określonym sposób wraz z przekazaniem danych kontaktowych lub informacji gdzie można zakupić przedstawiony produkt.
  • Sklep interentowy – jego celem jest oczywiście sprzedaż produktów firmy przez internet. Wykonujemy je na platformie WordPress (WooCommerce) lub Shoper co gwarantuje Tobie wysokie możliwości dostosowywania wyglądu oraz treści w sklepie internetowym.
  • Blog – z tym typem stron internetowych obecnie spotykamy się najrzadziej – wynika to z faktu że obecnie istnieją na rynku rozwiązania pozwalające na sprawne i samodzielne stworzenie bloga. Natomiast takie rozwiązania nie są najlepsze pod kątem optymalizacji SEO oraz możliwość edytowania treści na blogu.

Jednak jak już wspominaliśmy wyżej – stworzenie strony internetowej łączącej cechy innych typów obecnie nie jest problemem dlatego nie musisz sztywno ich się trzymać przy projektowaniu strony internetowe Milcz. Wykonujemy strony dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Tworzenie stron internetowych Milcz – jak wygląda to u nas?

Projektowanie stron internetowych jest trudnym oraz wymagającym dużego doświadczenia i wiedzy zadaniem pod każdym względem – trzeba przygotować nowoczesny i przyjazny wygląd oraz zająć się kwestiami technicznymi takimi jak optymalizacja pod kątem SEO. Jak więc wygląda ten proces u nas?

  • Pierwszym etapem jest określenie celu i typu strony internetowej – rozmawiamy z klientami na temat funkcjonalności oraz treści jakie powinny znaleźć się na ich stronie internetowej
  • Drugim etapem jest dobranie dobrych słów kluczowych (czyli takich o niskiej konkurencji i jak największej ilości wyszukiwań) – na ich podstawie planujemy także treści jakie znajdą się na podstronach strony. Jest to bardzo ważny etap ponieważ z dobrymi słowami kluczowymi strona “sama się pozycjonuje”
  • Trzecim etapem jest tworzenie strony – łączymy wszystkie elementy w całość uzupełniając je o atrakcyjne treści. Staramy się jak najlepiej spełnić wymagania klientów oczywiście jednak nie idziemy z nimi ślepo – jeśli któraś z próśb wyda nam się błędna proponujemy alternatywne do niej rozwiązania.
  • Czwartym etapem jest wykończenie strony – dbamy aby była ona dopracowana pod kątem animacji, treści czy zgodności z standardami Google. Podpinamy także niezbędne narzędzia diagnostyczne i analityczne.

Jak widać proces tworzenie stron internetowych Milcz jest niełatwym i wymagającym wielu kroków zadaniem prowadzącym do poprawnie wykonanej strony internetowe Milcz.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.