Strony internetowe Ostrołęka

Strona główna » Strony internetowe Ostrołęka

27.05.23 | Marketing

Co musimy przygotować aby agencja interaktywna przygotowała stronę internetową Ostrołęka zgodną z naszymi wymaganiami?

Często spotykamy się z brakiem wiedzy zamawiającego na temat tego jaki cel powinna pełnić oraz co powinno znajdować się na jego stronie internetowej – zawsze jednak pomagamy w tym procesie ponieważ zależy nam tak, jak naszym klientom, aby strona internetowa była wykonana zgodnie z ich wymaganiami. Pierwszym krokiem jaki powinniśmy podjąć jest określenie celu strony internetowej – aby pomóc Tobie w tym zadaniu przedstawiamy najpopularniejsze z nich wśród naszych klientów:

  • Zaprezentowanie w ciekawy i atrakcyjny sposób firmy i jej oferty – w tym celu tworzymy strony wizytówkowe zawierające podstawowe informacje o prezentowej rzeczy, informacje kontaktowe lub takie, na których podstawie można wywnioskować dostępność produktu. 
  • Sprzedaż internetowa produktów lub usług oferowanych przez firmę – najlepiej w takim przypadku sprawdzi się sklep internetowy który w naszym przypadku wykonujemy w oparciu o platformę WordPress (WooCommerce) lub Shoper która daje spore możliwości edytowania wyglądu oraz treści sklepu internetowego. Można także zauważyć, że sklepy internetowe, również jak strony wizytówkowe pełnią funkcje informacyjną.
  • Prezentowanie firmy i budowanie jej wizerunku w określony sposób – do tego zadania proponujemy strony wizerunkowe które oczywiście posiadają również dane kontaktowe oraz opcjonalny moduł blogowy pozwalający na utrzymanie kontaktu z klientem i informowanie go o bieżących aktualnościach w naszej firmie.

Są to tylko podstawowe cele – istnieje ich znacznie więcej jednak te o których mówiliśmy powyżej są najczęściej wskazywanymi przez naszych klientów. Jeśli mamy określony już cel to możemy przejść do określania tego co znajdzie się na stronie – pomocne dla nas będzie wypisanie tych rzeczy w formie mapy myśli lub myślników.  Oprócz tego warto sprawdzić czy nie posiadamy już gotowych materiałów które można przekazać wykonawcy strony – wielu naszych klientów zapomina aby się nimi z nami podzielić. Jednak jeśli nie posiadasz takowych to żaden problem – zajmujemy się tworzeniem stron kompleksowo więc przygotujemy również profesjonalne treści takie jak grafiki, zdjęcia czy teksty na Twoją stronę internetową

Tworzenie stron internetowych Ostrołęka – jak wygląda to u nas?

Projektowanie stron internetowych jest niełatwym i wymagającym sporego doświadczenia i wiedzy zadaniem – należy przecież zająć się zarówno projektem graficznym jak i kwestiami technicznymi takimi jak optymalizacja. Jak więc wygląda tworzenie stron internetowych u nas?

  • Na początku zajmujemy się określeniem celu oraz typu stron internetowej – rozmawiamy z naszymi klientami na temat ich planów związanych ze stroną internetową dzięki czemu dobieramy odpowiednią funkcjonalność dla ich potrzeb.
  • Potem zajmujemy się określeniem słów kluczowych na których podstawie planujemy jakie treści znajdą się na podstronach. Jest to bardzo ważny etap projektowania

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.