Strony internetowe Piła

Strona główna » Strony internetowe Piła

22.04.23 | Marketing

Jakie są typy strony internetowe Piła?

Obecnie strony internetowe dzielą się na wiele różnorodnych typów które dodatkowo często się między sobą przenikają – przecież dziś żadnym problemem nie jest stworzenie sklepu internetowego który będzie ciekawie i atrakcyjnie prezentował firmę lub produkty jak również i z modułem blogowym, na którym mogą pojawiać się przykładowo wpisy poradnikowe. Choć to trudne zadanie przedstawimy Tobie najczęściej spotykane typy strony internetowe Piła:

  • Strona wizerunkowa – jej głównym celem jest zaprezentowanie firmy lub produktu oraz budowa wizerunku marki w internecie. Taka strona zawiera oczywiście podstawowe informacje, dane kontaktowe lub o dostępności produktów.  
  • Sklep interentowy – jego głównym celem jest sprzedawanie produktów firmy przez internet. Tego typu strony tworzymy w oparciu o platformę WordPress (WooCommerce) lub Shoper których ogromną zaletą jest możliwość modyfikowania oraz wyglądu w treści.
  • Blog – z tym typem strony internetowych spotykamy się najrzadziej wśród naszych klientów. Wszystko ze względu na nowe rozwiązania pozwalające na samodzielne i proste stworzenie bloga. Jednak takie rozważania nie dają wystarczających możliwości pod kątem optymalizacji SEO oraz edytowania treści. Nasze rozwiązania dają przygotowane pod jak najlepsze indeksowanie w wyszukiwarkach internetowych, są w pełni edytowalne oraz pozwalają na samodzielne dodawanie nowej funkcjonalności za pomocą wtyczek. 

Tworzenie stron internetowych Piła – jak u nas ono wygląda?

Zadanie stworzenia nowoczesnej i poprawnej pod każdym kątem strony internetowej jest niełatwym i wymagającym dużej wiedzy i doświadczenia procesem – w końcu chcemy aby nasza strona internetowa miała dopracowany każdy swój szczegół. Jak więc ten proces wygląda u nas?

  • Na początek analizujemy potrzeby i wymagania naszych klientów – chcemy się jak najlepiej przygotować do stworzenia dobrej strony internetowej rozmawiamy więc z klientami aby określić cel, typ oraz funkcjonalności witryny na których podstawie dobieramy najlepsze rozwiązania techniczne dla wymagań stawianych przed witryną. 
  • Następnie zajmujemy się dobraniem odpowiednich słów kluczowych czyli takich o jak najmniejszej konkurencji ale z wysokimi wyszukiwaniami. Na ich podstawie planujemy treści i podstrony na stronę klienta. Jest to ważny etap ponieważ to od słów kluczowych zależy czy strona osiągnie odpowiedni poziom ruchu organicznego.
  • Po tym przechodzimy już do wykonania – składamy wszystkie elementy w działającą stronę dopełniając ją o profesjonalne, dobrej jakości treści takie jak grafiki, zdjęcia czy teksty.
  • Na końcu zajmujemy się wykończeniem wszystkich elementów tak aby były dopracowane pod każdym kątem w tym także pod kątem standardów Google oraz optymalizacji SEO. Podpinamy także niezbędne narzędzia analityczne i diagnostyczne.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.