Strony internetowe Płock

Strona główna » Strony internetowe Płock

24.09.22 | Marketing

Tworzenie stron internetowych Płock – jak znaleźć dobrego wykonawcę?

Znalezienie profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcy stron internetowych to nie łatwe zadanie jednak jeśli poświęcimy odpowiedni czas oraz będziemy posiadali odpowiednią wiedzę to jest ono wykonalne. Jakimi więc elementami cechuje się dobry wykonawca stron internetowe Płock? 

  • Kompleksowość – kompleksowy wykonawca nie tylko zajmie się stworzeniem samej strony internetowej lecz także przygotuje dobrej jakości materiały na stronę internetową. 
  • Wycena – dobra wycena powinna zawierać wszystkie niezbędne informacje na temat samej strony internetowej jak i technologii oraz rozwiązań wykorzystanych do jej stworzenia. Ważne jest także aby wycena posiadała wyszczególnienie poszczególnych elementów zamiast tylko jednej kwoty. Dzięki czemu możemy zobaczyć za co płacimy. Wymaganym minimum jest podstawowy podział na zdjęcia, grafiki, teksty oraz projekt strony.
  • System zarządzania treścią czyli CMS (Content Management System) – umożliwia on łatwą i sprawną rozbudowę witryny o nowe podstrony czy wpisy.
  • Optymalizacja – zarówno pod kątem wyszukiwarek internetowych jak i SEO, jest to bardzo ważny element tworzenia stron internetowych ponieważ pozwala on na pozyskiwanie nowych użytkowników z ruchu organicznego. Szybko działająca strona natomiast według Case Studies Amazona zwiększa konwersję zachodzącą na stronie – czyli proces zamiany zainteresowanych odwiedzających w klientów firmy. 
  • Cena – ten element powinniśmy brać dopiero pod uwagę wtedy kiedy wybieranym z kilku naszych faworytów – branie ceny tylko jako jedynego wyznacznika najczęściej będzie skutkować że otrzymamy stronę internetową nie poprawnie wykonaną oraz zniechęcającą odwiedzających – a przecież naszym celem jest to aby strona przyciągała nowych klientów. 

Cele strony internetowe Płock

Wiele naszych klientów nie wie jaki cel oraz czego powinni oczekiwać od swojej strony internetowej. Zawsze jednak pomagamy naszym klientom w tym zadaniu ponieważ chcemy aby strona internetowa była wykonana zgodnie z wszystkimi wymaganiami naszych klientów. Jakie więc są podstawowe i najczęściej wskazywane przez naszych klientów cele stron internetowych?

  • Zaprezentowanie firmy lub jej produktu poprzez stronę wizytówkową – oprócz podstawowych informacji a także informacji kontaktowych lub o miejscach gdzie znajdziemy zaprezentowane produkty.
  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę poprzez sklep internetowych wykonujemy w oparciu o platformy WordPress (WooCommerce) lub Shoper. Pozwalają one na dużą swobodę w edytowaniu treści i sposobu ich prezentowania w sklepie internetowych.   
  • Strona wizerunkowa – jest bardzo podobna strony wizytówki jednak jej zadaniem jest zaprezentowanie firmy w określony sposób. Oczywiście taka strona zawiera także dane kontaktowe czy opcjonalny moduł blogowy pozwalający na informowanie o aktualnościach. 

Są to jednak tylko podstawowe cele – istnieje ich o wiele więcej i nie musisz się trzymać akurat nich. Wykonujemy strony internetowe pod każde wymagania naszych klientów.   

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.