Strony internetowe Pszczyna

Strona główna » Strony internetowe Pszczyna

15.04.23 | Marketing

Tworzenie stron internetowych Pszczyna

Zadanie stworzenia strony internetowej poprawnej pod każdy kątem – zarówno pod kątem projektu graficznego jak i również kwestii technicznej takich jak optymalizacja SEO jest niełatwym i wymagającym procesem. Co sprawia że potrzeba dużego doświadczenia i wiedzy aby nasza strona internetowa była dobrze wykonana i była atrakcyjna dla odwiedzających – właśnie dlatego tak podchodzimy do naszej pracy. Jak więc wygląda proces tworzenie stron internetowych Pszczyna?

  • Pierwszym etapem jest określenie celu i typu strony internetowej – zastanawiamy się wraz z klientami nad tym co powinno a co nie powinno znaleźć się na stronie internetowej.
  • Drugim etapem jest przygotowanie do wykonania strony internetowej – zajmujemy się określeniem słów kluczowych na których podstawie planujemy treści które znajdą się na podstronach, dlatego też poświęcamy dużo czasu na ten etap – ponieważ odpowiednio dobrane słowa kluczowe czyli takie z dużą liczbą wyszukiwań i jak najmniejszą konkurencją są gwarancją pozyskania odpowiedniego poziomu ruchu organicznego.
  • Trzecim etapem jest tworzenie strony internetowej – łączymy wszystkie elementy strony internetowej w całość starając się jak najlepiej spełnić wymagania naszych klientów. Oczywiście jednak jeśli któraś z prośb klienta wyda nam się niepoprawna sugerujemy alternatywne sposoby dojścia do celu. 
  • Czwartym etapem jest wykończenie strony internetowej – staramy się aby każda podstrona była dopracowana pod kątem animacji, treści oraz zgodności z standardami Google. Upewniamy się także czy optymalizacja pod kątem SEO została przeprowadza dokładnie za pomocą audytu SEO, a na koniec podpinamy niezbędne narzędzia analityczne i diagnostyczne. 

Strony internetowe Pszczyna – jak znaleźć dobrego wykonawcę? 

Choć zadanie znalezienia godnego zaufania wykonawcy strony internetowej  nie jest łatwe to z odpowiednią wiedzą i czasem jest to dużo łatwiejsze. Czym więc powinniśmy się kierować? 

  • Kompleksowość – jeśli nie chcemy samodzielnie przygotowywać materiałów na stronę internetową jest to ważna cecha – kompleksowy wykonawca wykona za nas profesjonalne oraz atrakcyjne zdjęcia, grafiki i teksty na Twoją stronę internetową.
  • Szczegółowa wycena – powinna ona zawierać informacje zarówno na temat samej strony i jak również na temat technologii użytych do jej wykonania. Poza tym dobra wycena powinna zawierać wyszczególnienie kwot za poszczególne elementy strony – wymagamy minimum jest podział na projekt strony, grafiki, zdjęcia oraz teksty.
  • System zarządzania treścią czyli CMS (Content Management System) dzięki któremu można łatwo rozbudować stronę internetową o nowe podstrony czy wpisy. 
  • Optymalizacja – dzięki niej strona osiąga zadowalający poziom pozyskiwania ruchu organicznego z wyszukiwarek internetowych na nią. Natomiast zoptymalizowanie strony pod kątem szybkości zapewnia zwiększenie konwersji zachodzącej na stronie. 
  • Cena – tę kryterium powinno być brane pod uwagę dopiero wtedy kiedy wybieramy ofertę z grupy naszych faworytów – jeżeli będziemy brać cenę tylko jako jedyny wyznacznik najczęściej skończy się to tym że otrzymany stronę internetową nie zgodną z naszymi wymaganiami, źle wykonaną oraz niespójną z naszą identyfikacją wizualną. A przecież chcemy aby nasza strona internetowa dobrze reprezentowała naszą firmę i przyciągała do nas nowych klientów. 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.