Kasy fiskalne Kraków

Strona główna » Kasy fiskalne Kraków

26.11.22 | Biznes

Kasy fiskalne online Kraków jaki model dla kosmetyczek?

Od 01.07.2021 kosmetyczki i salony kosmetyczne mają obowiązek korzystania z kas fiskalnych online. Polecanym przez nas i najczęściej wybieranym przez kosmetyczki modelem kasy fiskalnej jest Posnet Ergo Online. Jest to kasa o solidnej, dobrze spasowanej konstrukcji w niewielkiej i lekkiej obudowie dzięki czemu nie musisz się o nie martwić a również sprawdzi się ono także w pracy mobilnej. Usługi kosmetyczne często wykonuje się u klientów dlatego oprócz małej wielkości Posnet Ergo Online charakteryzuje się długim czasem pracy na baterii dzięki czemu wydrukujesz paragon od razu po wykonaniu usługi na miejscu. Kasa posiada duża, podświetlną i odporną na zalanie klawiaturę posiadającą klawisze do raportów (dziennego i miesięcznego) oraz klawisze szybkiej sprzedaży pod którymi możesz paragonowac najczęściej wykorzystywane usługi. To wszystko sprawia, że klawiatura Ergo Online gwarantuje komfortową i wygodną pracę. Urządzenie to posiada szybki mechanizm wymiany rolek papieru typu “Wrzuć i drukuj” co sprawia że nie musz żmudnie wymieniać papieru przy kliencie. Ważny elementem i często wykonywanym przez kosmetyczki kasy fiskalnej Posnet Ergo Online jest możliwość umieszczenia własnego loga, hasła reklamowego czy bonu rabatowego – dzięki czemu paragon przestaje już być zwykłym dowodem zakupu, który klient wyrzuca po chwili. 

Kasy fiskalne Kraków dla mechaników 

Wybierając kasę fiskalną dla zakładów i warsztatów samochodowych przede wszystkim należy kierować się tym że w tych miejscach panują bardzo niekorzystne warunki zewnętrzne takie jak pyły czy smary. Dlatego urządzenie fiskalne dla mechaników samochodowych powinno być wytrzymałe i szczelne a również odporne na warunki zewnętrzne. Warto wybrać urządzenie zapewniające prostotę użytkowania czyli takie z programowalnymi klawiszami sprzedaży oraz szybkim mechanizmem wymiany rolek papieru. Jeżeli korzystamy z programu zarządzającego magazynem oraz drukującym faktury i paragony lepszym wyborem będzie drukarka fiskalna o podobnych cechach jak kasa fiskalna. 

Kasy fiskalne Kraków – gdzie je dostać?

W Multicomie nie tylko zaproponujemy odpowiednie i dopasowane pod Twoje wymagania urządzenie ale również (w cenie zakupu urządzenia) przeprowadzimy szkolenie z zakresu jego obsługi, zaprogramujemy je pod Twoje potrzeby oraz załatwimy wszystkie formalności w urzędzie skarbowym związane z wdrożeniem urządzenia fiskalnego. Możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie przez cały okres użytkowania zakupionego u nas urządzenia. Kasę lub drukarkę fiskalną odbierzesz u nas w lokalu bądź dostarczymy ją pod Twoje drzwi na terenie całego kraju. 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.