Strony internetowe Swarzędz

Strona główna » Strony internetowe Swarzędz

12.07.22 | Marketing

Co należy przygotować aby agencja interaktywna przygotowała strony internetowe Swarzędz zgodną z naszymi wymaganiami?

Często spotykanym wśród naszych klientów problemem związanym z posiadaniem własnej strony internetowej jest brak wiedzy na temat tego co powinna ona zawierać oraz jaki cel powinna ona pełnić. Zawsze jednak pomagamy w dobraniu tych elementów ponieważ chcemy aby nasze strony spełniały wszystkie wymagania naszych klientów. Zacznijmy od celu – Oto przykładowe funkcję jakie może pełnić strona internetowa:

  • Zaprezentowanie w interesujący i atrakcyjny sposób firmy lub produktów poprzez stronę wizytówkową – na takiej stronie oczywiście znajdziemy podstawowe informacje, dane kontaktowe lub te o dostępności produktów.
  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę – w tym celu najlepszym wyborem będzie sklep internetowy który wykonujemy w oparciu o platformę WordPress (WooCommerce) lub Shoper który daje spore możliwości dostosowania treści czy wyglądu sklepu internetowego.
  • Strona wizerunkowa – choć jest ona bardzo podobna do strony wizytówki to jednak jej głównym celem jest zaprezentowanie firmy w określony sposób i budowanie jej wizerunku w internecie. Zawiera ona także informacje kontaktowe oraz opcjonalnie moduł blogowy pozwalający na informowanie klientów o np. aktualnościach firmowych.

Są to tylko podstawowe cele, jednak są one najczęściej wskazywane przez klientów podczas zlecania strony internetowej. Jeśli mamy już określony cel to powinniśmy przejść do określenia tego co powinno znaleźć się na stronie. Często podstrony jakie planujemy umieścić na stronie pokrywają się z innymi – stały się one już standardem na stronach internetowych. Warto powielać takie rozwiązania jak korzystanie z podstron “oferta” czy “kontakt”. Będzie to wygodne dla użytkowników i zwiększy ich konwersje i zaangażowanie na stronie. Poza tym powinniśmy sprawdzić czy nie posiadamy gotowych materiałów do umieszczenia na stronę – jednak jeśli ich nie posiadamy to żaden kłopot. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych kompleksowo więc przygotujemy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia na teksty na Twoją strony internetowe Swarzędz.

Tworzenie stron internetowych Swarzędz – sklepy internetowe

Tworzenie stron internetowych Swarzędz typu sklepy internetowe to nasze ulubione zajęcie – jesteśmy zainteresowani zagadnieniami związanymi z handlem internetowym oraz szukamy każdej możliwości udziału w sukcesie Twojego sklepu. Jak więc wygląda tworzenie sklepów internetowych u nas?

  • Na początku zajmujemy się analizą potrzeb – rozmawiamy z klientem aby poznać jego plany związane z sprzedażą internetową. Na ich podstawie dobieramy odpowiednią funkcjonalność i rozwiązania aby najlepiej spełnić wszystkie wymagania klienta.
  • Następnie przygotowujemy nowoczesny i przyjazny dla użytkowników projekt graficzny sklepu. Dbamy o przystępną formę sklepu aby jego obsługa nie sprawiała żadnych problemów kupującym.
  • Po tym zajmujemy się kodowaniem – składamy wszystkie elementy w całość uzupełniają sklep o wszystkie niezbędne narzędzia oraz treści. Dbamy o odpowiednią optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych aby sklep samodzielnie pozyskiwał ruch na stronę.  
  • Na koniec testujemy zaproponowane przez nas rozwiązanie oraz szkolimy z zakresu obsługi sklepu internetowego. Pomagamy także w dostosowaniu procesu logistycznego oraz sprzedażowego.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.