Strony internetowe Tarnów

Strona główna » Strony internetowe Tarnów

12.07.22 | Marketing

Strony internetowe Tarnów – jak znaleźć dobrego ich wykonawcę?

Choć zadanie znalezienia idealnego pod nasze potrzeby wykonawcy stron internetowych nie jest wcale łatwe, jednak jeśli poświęcimy na to odpowiednią ilość czasu oraz będziemy wiedzieli na co zwrócić uwagę to jest ono jak najbardziej wykonalne. Jakimi więc cechami powinien odznaczać się dobry wykonawca strony internetowej? 

  • Kompleksowość – jeśli nie chcemy samodzielnie przygotowywać materiałów na stronę internetową i chcemy aby usługa była wykonana od początku do końca jest to cecha, na którą powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Kompleksowy wykonawca przygotuje profesjonalne i dobre materiały takie jak grafiki, zdjęcia czy teksty.
  • Wycena – powinna być szczegółowa, czyli zawierać informacje na temat strony jak i technologii użytych do jej wykonania. Poza tym dobra wycena powinna zawierać wyszczególnienie kwot za poszczególne elementy strony. Wymaganym minimum jest podział na projekt strony, grafiki, zdjęcia oraz teksty. 
  • System zarządzania treścią czyli CMS (Content Management System) – który pozwala na łatwe i sprawne rozbudowywanie strony o nowe podstrony lub wpisy.
  • Optymalizacja – zarówno pod kątem SEO jak i szybkości działania. Wiele firmy jej nie przeprowadza wcale co jest dużym błędem – optymalizacja zapewnia odpowiedni poziom ruchu organicznego oraz zadowalający poziom konwersji zachodzącej na stronie.
  • Cena – jest to element dobrego wykonawcy na który powinniśmy zwracać uwagę dopiero wtedy kiedy wybieramy ofertę pośród naszych faworytów – w przeciwnym razie wybierając wykonawcę tylko na podstawie najniższą cenę sprawi że otrzymany stronę niepoprawnie wykonaną.

Tworzenie stron internetowych Tarnów – sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych jest naszym ulubionym zajęciem – interesujemy się zagadnieniami związanymi z handlem internetowym i zawsze cieszymy się, gdy możemy brać udział w sukcesie Twojego sklepu internetowego. Strony tego typu wykonujemy w oparciu o platformę WordPress (WooCommerce) lub Shoper które pozwalają na swobodne edytowanie treści oraz wyglądu sklepu internetowego. Jak więc ten proces wygląda u nas?

  • Na początku rozmawiamy z klientem na temat jego planów związanych z sklepem internetowym. Na ich podstawie wybieramy odpowiednią funkcjonalność i rozwiązania oraz przygotujemy się jak najlepiej do wykonania strony internetowej. 
  • Następnie zajmujemy się przygotowaniem nowoczesnego i przyjaznego projektu graficznego na podstawie określonego wcześniej rozwiązania. Zawsze proponujemy intuicyjną i wygodną w obsłudze formę, aby żaden klient nie miał problemu z poruszaniem się po sklepie.
  • Kolejnym krokiem jest kodowanie – składamy projekt w jedną całość, uzupełniając go treściami oraz wszystkimi potrzebnymi narzędziami. Dbamy także o optymalizacje SEO dzięki której strona będzie pozyskiwała odpowiedni poziom ruchu organicznego.  
  • Na koniec zajmujemy testowaniem zaproponowanego przez nas rozwiązania oraz szkolimy Ciebie z zakresu obsługi sklepu internetowego. Pomagamy także w dostosowaniu procesu sprzedażowego oraz logistycznego dla Twojego sklepu internetowego. 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się rozwiązaniami dla handlu oraz marketingiem. Chętnie dzielimy się wiedzą, stąd powstała przestrzeń blogowa na naszej stronie internetowej. Zanurz się w naszą bazę wiedzy i skorzystaj z zawartości.